QLS30ZB-NT9A
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QLS30ZB-NT9A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 54W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 733 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QLS30ZB-NT9A
Tau Wae QLS30ZB-NT9A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 54W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 733 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm)
Raupapa QLS30 Mana (Watts) 54W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 30A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QLS30ZB-NT
QLS30ZB-NT
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 54W