QLS30ZA-NT9
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QLS30ZA-NT9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V 45W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QLS30ZA-NT9
Tau Wae QLS30ZA-NT9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V 45W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4592 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm)
Raupapa QLS30 Mana (Watts) 45W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 30A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low