PFC250-1015G
Hua Hua
Tau Wae: PFC250-1015G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 250W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 272 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC250-1015G
Tau Wae PFC250-1015G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
Raupapa PFC250 Mana (Watts) 250W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 18.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 18.3A