PFC250-1005
BelBel
PFC250-1005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC250-1005
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 250W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC250-1005
Tau Wae PFC250-1005 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5376 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
Raupapa PFC250 Mana (Watts) 250W
Ētahi Ingoa 179-2520
PFC250-1005-ND
PFC2501005
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Whakaaetanga CE