MS24266R24B57P7
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R24B57P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R24B57P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R24B57P7
Tau Wae MS24266R24B57P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1130 pcs Pepa Raraunga MS24266R24B57P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-57 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R24B57P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 57 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -