MS24266R24B43SY
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R24B43SY
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R24B43SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R24B43SY
Tau Wae MS24266R24B43SY Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1052 pcs Pepa Raraunga MS24266R24B43SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R24B43SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R24B43SY-LC
MS24266R24B43SY-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE