MS24266R22T32P6
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T32P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T32P6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T32P6
Tau Wae MS24266R22T32P6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1149 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T32P6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T32P6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R22T19SY
MS24266R22T19SY
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1207 pcs
Tikiake: MS24266R22T19SY.pdf
RFQ
MS24266R22T32P7-LC
MS24266R22T32P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2071 pcs
Tikiake: MS24266R22T32P7-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T32P6-LC
MS24266R22T32P6-LC