MS24266R22T19SN
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T19SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T19SN
Tau Wae MS24266R22T19SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1131 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T19SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T19SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -