MS24266R22T19P9-LC
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T19P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS24266R22T19P9-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T19P9-LC
Tau Wae MS24266R22T19P9-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1955 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T19P9-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R22T19P9-LC Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)