MS24266R22T19P7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T19P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T19P7
Tau Wae MS24266R22T19P7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1384 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26500
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T19P7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24266R22T19P7 Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -