MS24266R22B55S9
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22B55S9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24266R22B55S9.pdf2.MS24266R22B55S9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22B55S9
Tau Wae MS24266R22B55S9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1538 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R22B55S9.pdf2.MS24266R22B55S9.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22B55S9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R22B55SN W/BS
MS24266R22B55SN W/BS
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1312 pcs
Tikiake:
RFQ
MS24266R22B55S9 W/BS
MS24266R22B55S9 W/BS
Kaihanga: Bel