MS24266R22B55S7
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22B55S7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22B55S7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22B55S7
Tau Wae MS24266R22B55S7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1312 pcs Pepa Raraunga MS24266R22B55S7.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22B55S7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -