MS24266R20T16P7
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20T16P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24266R20T16P7.pdf2.MS24266R20T16P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20T16P7
Tau Wae MS24266R20T16P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1526 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R20T16P7.pdf2.MS24266R20T16P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R20T16P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm)