MS24266R20B41SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20B41SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R20B41SN.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20B41SN
Tau Wae MS24266R20B41SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1452 pcs Pepa Raraunga MS24266R20B41SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R20B41SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R20B41S8
MS24266R20B41S8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP