MS24266R18B14PY
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R18B14PY
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24266R18B14PY.pdf2.MS24266R18B14PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R18B14PY
Tau Wae MS24266R18B14PY Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2274 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R18B14PY.pdf2.MS24266R18B14PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-14 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R18B14PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 14 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R18B14S7
MS24266R18B14S7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1784 pcs
Tikiake: MS24266R18B14S7.pdf
RFQ
MS24266R18B14PY-LC
MS24266R18B14PY-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE