MS24266R18B14P9-LC
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R18B14P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.MS24266R18B14P9-LC.pdf2.MS24266R18B14P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R18B14P9-LC
Tau Wae MS24266R18B14P9-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2896 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R18B14P9-LC.pdf2.MS24266R18B14P9-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-14
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R18B14P9-LC Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.375" (34.93mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Power Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R18B14P9
MS24266R18B14P9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP