MS24264R16B10P8
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R16B10P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R16B10P8
Tau Wae MS24264R16B10P8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2464 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R16B10P8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24264R16B10P8 Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-10
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 8
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R16B10P7
MS24264R16B10P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2691 pcs
Tikiake: MS24264R16B10P7.pdf
RFQ
MS24264R16B10P9-LC
MS24264R16B10P9-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
I roto i te taonga: 3569 pcs
Tikiake: MS24264R16B10P9-LC.pdf
RFQ
MS24264R16B10P8-LC
MS24264R16B10P8-LC