MS24264R16B10P6
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R16B10P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24264R16B10P6.pdf2.MS24264R16B10P6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R16B10P6
Tau Wae MS24264R16B10P6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2767 pcs Pepa Raraunga 1.MS24264R16B10P6.pdf2.MS24264R16B10P6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-10 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R16B10P6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R14T7SY
MS24264R14T7SY
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2189 pcs
Tikiake: MS24264R14T7SY.pdf
RFQ
MS24264R16B10P6-LC
MS24264R16B10P6-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT