MPI-200-20
BelBel
MPI-200-20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPI-200-20
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 200VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-200-20.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 965 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 965 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-200-20
Tau Wae MPI-200-20 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 965 pcs Pepa Raraunga MPI-200-20.pdf
Taumaha 6.3 lbs (2.9kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 95.30mm L x 113.30mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 200 VA Ētahi Ingoa 595-1957
MPI-200-20-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 93.10mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 20A, Series 10A