MBC41-1T58L
BelBel
MBC41-1T58L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC41-1T58L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 58V 40W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC41-1T58L
Tau Wae MBC41-1T58L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 58V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5622 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 58V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm)
Raupapa MBC41 Mana (Watts) 40W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 690mA 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 690mA Whakaaetanga CE, cUL, Nemko, UL
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBC41-1T58L-2
MBC41-1T58L-2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 58V 40W