MBC41-1T48L
BelBel
MBC41-1T48L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC41-1T48L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 40W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC41-1T48L
Tau Wae MBC41-1T48L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4706 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm)
Raupapa MBC41 Mana (Watts) 40W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 830mA
Whakaaetanga CE, cUL, Nemko, UL Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBC41-1T48L-2
MBC41-1T48L-2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 40W