MBC120-1024L-2
BelBel
MBC120-1024L-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC120-1024L-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC120-1024L-2
Tau Wae MBC120-1024L-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1653 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm)
Raupapa MBC120 Mana (Watts) 100W (120W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBC120-1T12L
MBC120-1T12L
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 100/120W
I roto i te taonga: 1638 pcs
Tikiake:
RFQ
MBC120-1024L
MBC120-1024L
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 100W