MBC120-1012L-2
BelBel
MBC120-1012L-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC120-1012L-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLY;MBC120-1012L-2;AC-D
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC120-1012L-2
Tau Wae MBC120-1012L-2 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 1641 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm)
Raupapa MBC120 Mana (Watts) 100W (120W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.33A Whakaaetanga CB, CE, cULus, NEMKO