MAP80-4010G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP80-4010G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 80W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 433 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP80-4010G
Tau Wae MAP80-4010G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 -5V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.20" L x 4.20" W x 1.80" H (182.9mm x 106.7mm x 45.7mm)
Raupapa MAP80 Mana (Watts) 80W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 4
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V -5V -12V 14A, 4A, 1A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 14A, 4A, 1A, 3A