MAP80-4010
BelBel
MAP80-4010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP80-4010
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 80W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP80-4010
Tau Wae MAP80-4010 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4244 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 -5V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.20" L x 4.20" W x 1.80" H (182.9mm x 106.7mm x 45.7mm)
Raupapa MAP80 Mana (Watts) 80W
Ētahi Ingoa 179-2513
MAP80-4010-ND
MAP804010
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V -5V -12V 14A, 4A, 1A, 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 14A, 4A, 1A, 3A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAP80-4003
MAP80-4003
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 15V -5V -15V 80W
I roto i te taonga: 219 pcs
Tikiake:
RFQ
MAP80-4010G
MAP80-4010G
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 80W