LP-10-4800
BelBel
LP-10-4800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP-10-4800
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.LP-10-4800.pdf2.LP-10-4800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP-10-4800
Tau Wae LP-10-4800 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5857 pcs Pepa Raraunga 1.LP-10-4800.pdf2.LP-10-4800.pdf
Taumaha 1.4 lbs (635g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 79.20mm L x 63.50mm W Raupapa LP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 48 VA Ētahi Ingoa 595-1312
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 34.90mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 9.6A, Series 4.8A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP-1107 BK
LP-1107 BK
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: INSRT/EXTRCT PCB 1.12" .063" BLK
I roto i te taonga: 91294 pcs
Tikiake: LP-1107 BK.pdf
RFQ
LP-1107 NT
LP-1107 NT
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: INSRT/EXTRCT PCB 1.12" .063" NAT
I roto i te taonga: 83311 pcs
Tikiake: LP-1107 NT.pdf
RFQ
LP-12-1900
LP-12-1900
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 24VA THRU HOLE
Tikiake: LP-12-1900.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE
Tikiake: LP-12-3800.pdf
LP-06 RD
LP-06 RD
Whakaahuatanga: PCB CARD EJECTOR 0.062" 1.12" RD
Tikiake: LP-06 RD.pdf
LP-06 NT
LP-06 NT
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" NAT
Tikiake: LP-06 NT.pdf
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
LP-06 WE
LP-06 WE
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT