LP-10-2400
BelBel
LP-10-2400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP-10-2400
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.LP-10-2400.pdf2.LP-10-2400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP-10-2400
Tau Wae LP-10-2400 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 9965 pcs Pepa Raraunga 1.LP-10-2400.pdf2.LP-10-2400.pdf
Taumaha 0.938 lb (425.47g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 72.90mm L x 57.20mm W Raupapa LP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 24 VA Ētahi Ingoa 595-1311
LP102400
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 31.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4.8A, Series 2.4A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP-10-1200
LP-10-1200
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
I roto i te taonga: 8653 pcs
Tikiake: LP-10-1200.pdf
RFQ
LP-1107 BK
LP-1107 BK
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: INSRT/EXTRCT PCB 1.12" .063" BLK
I roto i te taonga: 91294 pcs
Tikiake: LP-1107 BK.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 24VA THRU HOLE
Tikiake: LP-12-1900.pdf
LP-06 NT
LP-06 NT
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" NAT