LDN120-24P
BelBel
LDN120-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDN120-24P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
Ngā Rauemi: LDN120-24P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDN120-24P
Tau Wae LDN120-24P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1505 pcs Pepa Raraunga LDN120-24P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDN120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2880 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A