LDN120-24
BelBel
LDN120-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDN120-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi: LDN120-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDN120-24
Tau Wae LDN120-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1405 pcs Pepa Raraunga LDN120-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDN120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2879 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LDN240-24
LDN240-24
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W
I roto i te taonga: 1025 pcs
Tikiake: LDN240-24.pdf
RFQ
LDN-04-B
LDN-04-B
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 5V
I roto i te taonga: 83560 pcs
Tikiake:
RFQ
LDN-08-B
LDN-08-B
Kaihanga: E-Switch
Tikiake:
LDN-06-B
LDN-06-B
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Tikiake: LDN20-24.pdf
LDN120-24P
LDN120-24P
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING