LDC120-24P
BelBel
LDC120-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDC120-24P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
Ngā Rauemi: LDC120-24P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDC120-24P
Tau Wae LDC120-24P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga LDC120-24P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.09" L x 1.38" W x 4.06" H (104.0mm x 35.0mm x 103.0mm)
Raupapa LDC120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2889 Tae Mahi -35°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A