LDC120-24
BelBel
LDC120-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDC120-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi: LDC120-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDC120-24
Tau Wae LDC120-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1064 pcs Pepa Raraunga LDC120-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.09" L x 1.38" W x 4.06" H (104.0mm x 35.0mm x 103.0mm)
Raupapa LDC120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2888 Tae Mahi -35°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, PFC, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A