IES020ZG-S1
BelBel
IES020ZG-S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IES020ZG-S1
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: IES020ZG-S1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IES020ZG-S1
Tau Wae IES020ZG-S1 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4846 pcs Pepa Raraunga IES020ZG-S1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa IES Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IES008ZC
IES008ZC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER
I roto i te taonga: 5053 pcs
Tikiake:
RFQ
RS-1205D
RS-1205D
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
I roto i te taonga: 7060 pcs
Tikiake: RS-1205D.pdf
RFQ
IES020YG
IES020YG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 20W
Tikiake: IES020YG.pdf
VI-2WF-IX-S
VI-2WF-IX-S
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 72V 75W