IES020ZG-A
BelBel
IES020ZG-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IES020ZG-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: IES020ZG-A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IES020ZG-A
Tau Wae IES020ZG-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4026 pcs Pepa Raraunga IES020ZG-A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa IES Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2136 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A