HDCC-150W-A
BelBel
HDCC-150W-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDCC-150W-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 150W
Ngā Rauemi: HDCC-150W-A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDCC-150W-A
Tau Wae HDCC-150W-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4552 pcs Pepa Raraunga HDCC-150W-A.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 100, 120, 220, 230, 240 VAC
Momo Linear Rahi / Rahi 15.00" L x 4.88" W x 4.55" H (381.0mm x 124.0mm x 115.6mm)
Raupapa Linear DCC Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 179-2077
HDC-150W-A
PW9975
Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 45% Whakaahuatanga Taipitopito Linear AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 12A, 3.4A, 3A 100, 120, 220, 230, 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A, 3.4A, 3A Whakaaetanga -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HDCB-37PF(05)
HDCB-37PF(05)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 6977 pcs
Tikiake: HDCB-37PF(05).pdf
RFQ
HDCC150W-A+
HDCC150W-A+
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W