HDCC150W-A+
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDCC150W-A+
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDCC150W-A+
Tau Wae HDCC150W-A+ Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5348 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Momo Linear
Rahi / Rahi 14.25" L x 4.88" W x 2.75" H (362.0mm x 124.0mm x 69.9mm) Raupapa Linear DCC
Mana (Watts) 142W Ētahi Ingoa 271-2041
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 45% Whakaahuatanga Taipitopito Linear AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 12A, 3.4A, 3.4A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A, 3.4A, 3.4A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HDCW-110/30-500
HDCW-110/30-500
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HEATSHRINK WRAPARND CBL REPAIR S
I roto i te taonga: 1568 pcs
Tikiake: HDCW-110/30-500.pdf
RFQ
HDCB-37S(05)
HDCB-37S(05)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 6527 pcs
Tikiake: HDCB-37S(05).pdf
RFQ
HDCC-150W-A
HDCC-150W-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 150W
Tikiake: HDCC-150W-A.pdf
HDCC-150W-AG
HDCC-150W-AG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 150W
I roto i te taonga: 396 pcs
Tikiake: HDCC-150W-AG.pdf
HDCC150W-A+G
HDCC150W-A+G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W