HBS150YR-A
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBS150YR-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 150W
Ngā Rauemi: HBS150YR-A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBS150YR-A
Tau Wae HBS150YR-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga HBS150YR-A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 - Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo -
Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Raupapa HBS
Mana (Watts) 150W Packaging Bulk
Paa / Case 9-DIP Module Tae Mahi -
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito DC DC Converter 1 Output 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) -