HBS150YH-A
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBS150YH-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: HBS150YH-A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBS150YH-A
Tau Wae HBS150YH-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4520 pcs Pepa Raraunga HBS150YH-A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HBS Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High