DFA20E48D5
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFA20E48D5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 20W
Ngā Rauemi: DFA20E48D5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFA20E48D5
Tau Wae DFA20E48D5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5627 pcs Pepa Raraunga DFA20E48D5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.544kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Raupapa DFA20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1050 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.7A, 1.7A 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.7A, 1.7A