DFA20E24S5
BelBel
DFA20E24S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFA20E24S5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: DFA20E24S5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFA20E24S5
Tau Wae DFA20E24S5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5110 pcs Pepa Raraunga DFA20E24S5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 700V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Raupapa DFA20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1037 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, SCP He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A