DFA20E12S5
BelBel
DFA20E12S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFA20E12S5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: DFA20E12S5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFA20E12S5
Tau Wae DFA20E12S5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4645 pcs Pepa Raraunga DFA20E12S5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 700V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Raupapa DFA20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1033 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A