DFA20E12S3.3
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFA20E12S3.3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Ngā Rauemi: DFA20E12S3.3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFA20E12S3.3
Tau Wae DFA20E12S3.3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5285 pcs Pepa Raraunga DFA20E12S3.3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 700V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Raupapa DFA20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1032 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 76%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A