CN0967C22G19P7-240
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CN0967C22G19P7-240
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CN0967C22G19P7-240.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN0967C22G19P7-240
Tau Wae CN0967C22G19P7-240 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1224 pcs Pepa Raraunga CN0967C22G19P7-240.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, CN0967
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CCN0967C22G19P7-240
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -