CN0967C22G19P7-200
Hua Hua
Tau Wae: CN0967C22G19P7-200
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.CN0967C22G19P7-200.pdf2.CN0967C22G19P7-200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CN0967C22G19P7-200
Tau Wae CN0967C22G19P7-200 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1193 pcs Pepa Raraunga 1.CN0967C22G19P7-200.pdf2.CN0967C22G19P7-200.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Cadmium over Nickel Raupapa MIL-DTL-26500, CN0967
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CCN0967C22G19P7-200
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm)