BACC63BV22F55SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV22F55SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV22F55SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV22F55SN
Tau Wae BACC63BV22F55SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga BACC63BV22F55SN.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV22F55SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63BV22H12P6
BACC63BV22H12P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1031 pcs
Tikiake: BACC63BV22H12P6.pdf
RFQ
BACC63BV22F55SNH
BACC63BV22F55SNH
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 55POS FLANG