BACC63BV22F55S8
Hua Hua
Tau Wae: BACC63BV22F55S8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC63BV22F55S8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 790 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63BV22F55S8
Tau Wae BACC63BV22F55S8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 790 pcs Pepa Raraunga BACC63BV22F55S8.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC63BV22F55S8
Whakatakotoranga 8 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.106" (28.09mm) Rauemi Backshell, Pae -