BACC45FT18C31P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT18C31P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT18C31P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT18C31P
Tau Wae BACC45FT18C31P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1368 pcs Pepa Raraunga BACC45FT18C31P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-31 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT18C31P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 31 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT18C31P7
BACC45FT18C31P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1249 pcs
Tikiake: BACC45FT18C31P7.pdf
RFQ
BACC45FT18C31S6
BACC45FT18C31S6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1104 pcs
Tikiake: BACC45FT18C31S6.pdf
RFQ
BACC45FT18C31P8
BACC45FT18C31P8