BACC45FT18C14P
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT18C14P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT18C14P
Tau Wae BACC45FT18C14P Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1575 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT18C14P
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FT18C14P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-14 Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14 POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT18C14P9H
BACC45FT18C14P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 14POS INLINE