BACC45FT14C15P
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT14C15P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT14C15P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT14C15P
Tau Wae BACC45FT14C15P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4676 pcs Pepa Raraunga BACC45FT14C15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT14C15P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.664" (16.87mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT14B15S
BACC45FT14B15S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1133 pcs
Tikiake: BACC45FT14B15S.pdf
RFQ
BACC45FT14B12S
BACC45FT14B12S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 923 pcs
Tikiake: BACC45FT14B12S.pdf
RFQ
BACC45FT14C15P7
BACC45FT14C15P7
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1933 pcs
Tikiake: BACC45FT14C15P7.pdf
BACC45FT14C15S7
BACC45FT14C15S7
Tikiake: BACC45FT14C15S7.pdf
BACC45FT14C3S
BACC45FT14C3S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 483 pcs
Tikiake: BACC45FT14C3S.pdf
BACC45FT14C15P6
BACC45FT14C15P6