BACC45FT14C12P
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FT14C12P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FT14C12P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FT14C12P
Tau Wae BACC45FT14C12P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1806 pcs Pepa Raraunga BACC45FT14C12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FT14C12P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.664" (16.87mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FT14B15S
BACC45FT14B15S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1133 pcs
Tikiake: BACC45FT14B15S.pdf
RFQ
BACC45FT14A7S7
BACC45FT14A7S7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1600 pcs
Tikiake: BACC45FT14A7S7.pdf
RFQ
BACC45FT14C12P8
BACC45FT14C12P8
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12 POS GOLD CRIMP