BACC45FS22-19S7H
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-19S7H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS22-19S7H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-19S7H
Tau Wae BACC45FS22-19S7H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1896 pcs Pepa Raraunga BACC45FS22-19S7H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS22-19S7H Whakatakotoranga 7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS22-19S10
BACC45FS22-19S10
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19 POS GOLD CRMP
I roto i te taonga: 1071 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FS22-19S7
BACC45FS22-19S7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1067 pcs
Tikiake: BACC45FS22-19S7.pdf
RFQ
BACC45FS22-19S9
BACC45FS22-19S9
Kaihanga: Bel
Tikiake: BACC45FS22-19S9.pdf
BACC45FS22-19S10H
BACC45FS22-19S10H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: BACC45FS22-19S10H.pdf
BACC45FS22-19S
BACC45FS22-19S